Back

Фірмовий колекційний посуд як подарунок на входини від забудовника

Бренд посуду та декору Ganka for Home створив лімітовану колекцію посуду на замовлення компанії «Інтергал-Буд».

«Інтергал-Буд» продовжує підтримувати український бізнес. Коли в компанії замислилися про створення оригінального та ексклюзивного подарунка VIP-клієнтам, відразу почали шукати вітчизняних виробників красивих речей.

Результатом пошуку стала колаборація з українським брендом посуду та декору Ganka for Home, яка створила для «Інтергал-Буд» колекційну подарункову тарілку. Вишуканий порцеляновий виріб діаметром 26 см стане окрасою будь-якої оселі чи колекції посуду. Назва лімітованої колекції «Руді коти», і не дарма, адже корпоративним героєм будівельної компанії «Інтергал-Буд» є котик Румі, який вже добре знайомий поціновувачам бренду. 

До кожної тарілки додається сертифікат, в якому вказана вся інформація про виріб: назва колекції, рік виготовлення, матеріал, розмір тощо.

«Ми любимо дарувати нашим клієнтам подарунки. Ми розуміємо та розділяємо емоції покупців від покупки квартири й готуємо приємні, а головне корисні та якісні презенти. В арсеналі наших реалізованих ідей: брендований вхідний килимок, худі з новорічним принтом, піднос-подушка для вранішньої кави чи ноутбука, м’яка іграшка у вигляді корпоративного героя тощо. Вітаємо клієнтів з підписанням угоди, даруємо як подарунки на свята. Сьогодні наш подарункова колекція доповнилася особливим вишуканим екземпляром — порцеляновою тарілкою від українського нішового бренду посуду та декору Ganka for Home. Впевнена, що вона прийдеться клієнтам до смаку, а зображена на презенті родина рудих мурчиків стане символом домашнього затишку та гостинності» — зазначила Ірина Міхальова, директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд».

Other publications