Back

Отримано Сертифікат про прийняття в експлуатацію будинку №3 комплексу «Сирецькі Сади»

Шановні покупці, раді повідомити, що отримано Сертифікат про прийняття в експлуатацію будинку №3 житлового комплексу «Сирецькі Сади» за адресою: м. Київ, вул. Івана Виговського, 10-б.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України 23 лютого 2021 року видала офіційний Сертифікат серії ІУ123210111849, підтвердивши відповідність закінченого будівництва об’єктів проєктній документації та готовність його до експлуатації.

Технічні характеристики будинку №3: 

Кількість секцій — 2

Кількість поверхів — 14,16

Кількість квартир — 151

Загальна площа квартир — 8 789 кв. м.

ЖК «Сирецькі Сади» — житловий квартал із власним унікальним мікрокліматом, де затишок і комфорт органічно поєднуються з високими стандартами якості сучасного життя. Унікальний мікроклімат та цілковиту автономію житлового комплексу надасть продумана до дрібниць власна багатофункціональна інфраструктура: сучасний супермаркет продуктів та побутових товарів, майданчик для вигулу та тренування домашніх тварин, салони краси, кав’ярні, аптеки, поштове відділення тощо. 

З питань придбання квартир у ЖК «Сирецькі Сади» просимо звертатися до відділу продажів за адресою: м. Київ, вул. Івана Виговського, 10-б, тел. (044) 392-45-16.


Other publications